Hizmetlerimiz

Evden Eve Taşıma

diyarbakır evden eve Firmamızın gerçekleştireceği evden eve taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Fiyatlandırma eşyanın hacmi taşınacak noktalar arası mesafe ve kat pozisyonları göz önünde bulundurularak yapılır. Taşınacak eşyalarınızın demontesinden ambalaj-paketlemesinden, taşınmasından, evden eve nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasına kadar bütün işlemleri uzman ve tecrübeli kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis ve büro nakliyatı hizmeti verdiğimiz kişi ya da kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek ana faaliyet ilkelerimizin başında gelmektedir. Sizlerin beklentilerini karşılamak için Asmin Evden eve Nakliyat, dünya standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Amacımız sizleri en iyi şekilde yeni çalışma ortamınıza hazır hale getirmektir. 

Ofis eşyalarının taşınması tecrübe ve hassasiyet gerektirir. Birçok ofis ve büroda bulunan yüksek maliyetli elektronik cihazların taşınmasında ekibimiz tarafından yüksek hassasiyetle sorunsuzca yapılmaktadır.

Fuar Taşımacılığı

Yurt içinde düzenleyeceğiniz Fuar ve Standlar için gerekli olan ürünlerinizi tam donanımlı personelimiz yardımıyla, tüm titizlik kurallarına bağlı kalınarak bulunduğu yerinden alıyor, istenilen alana kurulum ve montajını yapıyoruz.

Fuar ve stand taşımacılığında birçok kurum ya da kuruluşun gönül rahatlığı içinde mal ve ürünlerini teslim ettiği firmamızın bu alanda gösterdiği çalışmaları her geçen gün geliştirilen yenilik çalışmalarıyla kuvvetlendirilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat

Eşyalarınızı Şehirlerarası taşınmalarınızda istediğiniz noktaya ulaştırmamız mümkün. Kamu sektörü ve Özel sektörde iş icabı şehir değişikliklerinde önce referanslarımıza ve taşımalarını gerçekleştirdiğimiz ailelerin memnuniyetlerine dayanarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına sizlere hizmet vermek için beklemekteyiz. Herşeyden önce müşteri memnuniyetini baz alan ticaret anlayışımızla başta Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve Diyarbakır olmak üzere bölgenin güvenilir nakliyat firması olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz...